• cl_updaterate 80-101
  • cl_interp 0.01
  • cl_interpolate 1
Alapok

A szabálytalanságok büntetést vonnak maguk után, melyek értelmében kizárhatjuk az egyes csapatokat. Sértegető viselkedés egy admin, vagy ellenfél irányában, az egész kupa ideje alatt büntetést vonhat maga után. A csapatkapitány felelős, hogy az emberei tudják és betartsák a szabályokat. Ha egy csapatkapitány, vagy bármely csapattag megszegi a szabályokat, akkor az büntetést vonhat az egész klánra.Az legfontosabb szabály, hogy semmilyen úton ne folyamodj csaláshoz, azaz cheat használatához (pl.: WH, speed-hack, stb.).
Meccs szabályok

Általános:

Ha egy játékost, vagy csapatot szabálysértésen érnek, akkor a helyzettől függően büntetést kap a klán. Ha másodszor is büntetést kapnak, akkor a csapatot kizárhatják a kupából (szabálysértés típusától függően, lásd.: lejjebb). Konfliktushelyzetekkor is létfontosságú, hogy a meccset végigjátsszák a klánok. A meccseket 5 vs 5-ben játsszák. Kevesebb emberrel a mérkőzés nem kezdődhet el. Az a csapat, amelyik nem tud 5 emberrel kiállni, automatikusan veszít (default loss). A default win 16-0 arányú győzelmet jelent. A várakozási idő maximum 20 perc, melyet kizárólag az adminok bírálhatnak felül. Minden meccset az előre meghatározott pályá(kon) kell lejátszani mr15-ös rendszerben. Azt, hogy melyik csapat melyik oldalon kezdjen késkörrel kell eldönteni.

A meccs folyamata:

Ha meccs közben kifagy egy játékos, akkor a klán szünetet (pause) kérhet. Az érintett csapat kapitánya figyelmeztetés (hogy pause-t nyom) után igénybeveheti. (A pause gomb folyamatos ki-be nyomkodása büntetést von maga után). Egy mapon egy klánnak összességében maximum 10 perc szünet engedélyezett. Játékos csere kizárólag a félidőben van engedélyezve, tehát térfélváltásnál vagy pályaváltásnál. Ha egy csapat cserélni szeretne, szándékát közölnie kell a jelenlévő adminnal illetve az ellenféllel. Ha a server játék alatt az első három körben meghibásodik, akkor a mérkőzést az eddigi eredmények figyelembe vétele nélkül kell újra kezdeni. Ha nem az első körökben történik, akkor 5000 kezdőpénzzel kell folytatni a mérkőzést. A mérkőzés alatt a „say” opció kizárólag fontos információk közlésére használható a csapatkapitányok által. A körönként vásárolható gránátok száma játékosonként: 1 high-explosive, 2 flash, 1 smoke. A folyamatos névváltogatás nem megengedett. A mérkőzés folyamán a játékosoknak tilos spectator módba kiállni, vagy pénzszerzés céljából újrakapcsolódni a szerverre. A mérkőzés során a hullawilco engedélyezett.